Prodach.com.pl

FIT

Choć wykorzystuje nowoczesne rozwiązania jest ukłonem w stronę historii. Nawiązuje wyglądem do klasycznych dachów sprzed wielu lat, w których arkusze, podobnie jak panele FIT, łączone były wertykalnie na przemian co daje wyjątkowy efekt wizualny. Dodatkowo technologia zamka zatrzaskowego pozwala na uzyskanie efektu wizualnego jak w przypadku tradycyjnie felcowanego rąbka.

Specyfikacja techniczna

DANE TECHNICZNE

NAZEWNICTWOFIT SFIT L
WYSOKOŚĆ RĄBKA2222
SZEROKOŚĆ EFEKTYWNA527527
SZEROKOŚĆ CAŁKOWITA558558
GRUBOŚĆ BLACHY0,50,5
DŁUGOŚĆ ARKUSZA10802040
DŁUGOŚĆ ZAKŁADKI PRZY DZIELENIU ARKUSZY3030

MODUŁOWOŚĆ

Nowoczesność, efektywność, funkcjonalność.

Modułowość panelu ma wiele zalet – znacznie przyspiesza montaż, umożliwia łatwiejszy transport, a autorskie systemy łączeń powodują dodatkowe ułatwienia dla dekarzy. Dodatkową zaletą jest efekt wizualny, który nawiązuje do tradycyjnych pokryć dekarskich.

MICRO RIB

Perfekcyjne dopracowanie ma odzwierciedlenie w wysokiej estetyce.

Powierzchnia gładka lub wyposażona w profilowanie wzdłużne MICRO RIB na całej powierzchni panelu, które minimalizuje możliwość wystąpienia efektu falowania.

SEAL PROTECT

Dodatkowa ochrona przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi.

Na etapie produkcji w zagięcie arkusza wtłaczany jest specjalny uszczelniacz. Wyróżnia go wysoka elastyczność oraz odporność na zmienne warunki atmosferyczne.

BEND LOCK

Najnowsza technologia dla nienagannej prezencji dachu.

Rozwiązanie techniczne mające na celu podwinięcie panelu przy części okapowej dachu, aby zamaskować i zabezpieczyć krawędź ciętą oraz wyeliminować konieczność montowania wkrętów. Dodatkowo dolne podwinięcie BEND LOCK cięte jest pod kątem co ułatwia prowadzenie i łączenie paneli po długości.

EASY LINK

Arkusze pasują do siebie jak nigdy wcześniej

Zastosowane autorskie polega na wycięciu rogu przetłoczenia dla uniknięcia nałożenia na siebie trzech warstw blach w punkcie łączenia. Dodatkowo specjalnie ukształtowany profil skrajnych przetłoczeń umożliwia doskonałe spasowanie arkuszy bez widocznych łączeń wzdłużnych.

BEZPIECZNE PAKOWANIE

Praktyczny i wygodny sposób pakowania.

Panel dachowy FIT dostępny jest w dwóch standardowych długościach: 1080 mm i 2040 mm, co umożliwia szybki i łatwy montaż przy niskich kosztach towarzyszących. Ergonomiczny sposób pakowania dodatkowo ułatwia transport i magazynowanie.

Powłoki i kolorystyka