Prodach.com.pl

AKCESORIA

Dopełnieniem naszej oferty produktowej są akcesoria. Pozwalają one na profesjonalny montaż i zabezpieczenie dachu lub elewacji.W ciągłej sprzedaży posiadamy wysokiej jakości produkty renomowanych wytwórców: taśmy (również rozprężne), uszczelki, systemy mocowań, silikony dekarskie, kominki wentylacyjne, kołnierze uszczelniające, taśmy uszczelniające, membrany dachowe.

Akcesoria

MEMBRANA DACHOWA WYSOKOPAROPRZEPUSZCZALNA

Membrany dachowe są stosowane jako warstwy wstępnego krycia pod pokryciami dachów pochyłych. Zapobiegają przedostawaniu się do termoizolacji i konstrukcji dachu podwiewanych tam opadów: deszczu i śniegu.

SYSTEMY MOCOWAŃ

To akcesoria, którym stawiamy szczególnie wysokie wymagania, ponieważ stanowią integralną część pokrycia dachu.

SILIKONY

Silikiony dekarskie to specjalna masa silikonowa przeznaczona do wykonywania elastycznych uszczelnień połączeń blach, obróbek, rynien itp.

OKNA DACHOWE

Okna dachowe – wykorzystanie oferowanych przez nas okien dachowych pozwala na zagospodarowanie poddaszy, gwarantując ich pełne doświetlenie.

FOLIA SILVER

Folia niskoparoizolacyjna 96D przeznaczona do wentylowanych skośnych konstrukcji dachowych, układana z  zastosowaniem szczeliny wentylacyjnej.

ŚWIETLIKI

Płyty faliste i trapezowe z PCV, należące do tzw. termoplastów.

TAŚMA KALENICOWA

Taśma kalenicowa stosowana jest do uszczelniania gąsiorów wentylowanych pokryć dachów skośnych leżących na łatach i kontrłatach. Mocuje się ją na kalenicach oraz narożach, pod gąsiorami, na ułożone już pokrycia. Taśma zapewnia dobre warunki wentylacji połaci i zabezpiecza przed wnikaniem wody (śniegu, deszczu), oraz pyłu i kurzu pod pokrycie.

TAŚMY USZCZELNIAJĄCE

Szczególnie polecamy TAŚMY PURS wytwarzane z elastycznej pianki poliuretanowej impregnowanej zawiesiną polimeru akrylowego.

KOMINEK DACHOWY

Kominek wentylacyjny – wyjątkowa konstrukcja pozwala na każde ustawienie dla nachylenia dachu w zakresie od 20 do 50 stopni zarówno w połączeniu z dachówkami blaszanymi, jak i blachami trapezowymi.

KOMINEK DACHOWY IZI

Elementem wyjściowym systemu wentylacyjnego, są montowane na połaci dachowej kominki wentylacyjne. Jednak aby osiągnąć maksimum korzyści z zastosowania kominka, należy zastosować produkt specjalnie zaprojektowany dla danego typu pokrycia.

KOMUNIKACJA DACHOWA

Zaprojektowany dla profilowanych pokryć dachowych, wykonany ze stali ocynkowanej i malowanej proszkowo. Zapewnia łatwy i bezpieczny dostęp do kominów, anten i innych elementów wymagających przeglądów lub konserwacji.

KOMUNIKACJA DACHOWA IZI

Komunikacja dachowa to elementy wyposażenia dachu, których instalacja umożliwia bezpieczne dotarcie do kominów, wywietrzników i anten. 

LAKIERY ZAPRAWKOWE

Lakiery zaprawkowe stosowane są do zabezpieczenia krawędzi ciętych oraz ewentualnych uszkodzeń powłoki pokrycia powstałych podczas montażu. Poza funkcją ochronną pozwalają utrzymać najwyższą estetykę pokrycia dachowego.

KOŁNIERZE USZCZELNIAJĄCE

Zaprojektowany dla profilowanych pokryć dachowych o elastycznej podstawie i osłonie izolującej, które można naginać do różnych profili i nachyleń połaci.

UNIWERSALNA OBRÓBKA WENTYLACYJNA

Zapewnienie prawidłowej wentylacji dachu ma kluczowe znaczenie dla pełnej funkcjonalności pokrycia dachowego. Zapobiega gromadzeniu się na dolnej części arkusza skroplin, które niestety mają negatywny wpływ zarówno na więźbę dachową jak i samo pokrycie dachowe.

WKRĘT TYPU TORX Z PODKŁADKĄ EPDM

Wkręt typu TORX ze stali niskowęglowej z podkładką z EPDM, do mocowania blach do podłoża drewnianego, dedykowany do modułowych dachówek blaszanych (MODULAR SERIES) i kompaktowych (COMPACT SERIES).