Prodach.com.pl

KOMPAKTOWE DACHÓWKI BLASZANE

KOMPAKTOWE DACHÓWKI BLASZANE

COMPACT SERIES to nowa linia produktowa łącząca zalety dachówek ciętych na wymiar oraz modułowych rozwiązań. To pokrycia dachowe produkowane na bazie klasycznych dachówek blaszanych, ale w formie lekkich dwumodułowych arkuszy. Produkty COMPACT podobnie jak dachówki modułowe posiadają szereg zalet związanych z transportem, montażem i magazynowaniem.

W ramach COMPACT SERIES dostępne są dwa nowe profile zbudowane na bazie cieszących się na rynku renomą dachówek klasycznych: ALFA® i GAMMA®. Rozszerzone o zalety dachówek kompaktowych, dostępne są odpowiednio pod nazwami: ALFA® 2.0 i GAMMA®2.0. Serią uzupełniają kompaktowe warianty trzech debiutujących na rynku profili: HETA®, STIGMA® i BAVARIA Roof. W wersji COMPACT odpowiednio: HETA® 2.0, STIGMA® 2.0 oraz BAVARIA Roof® 2.0.


Najważniejsze cechy dachówek COMPACT SERIES:

  • Forma dwumodułowych arkuszy usprawnia załadunek, transport i rozładunek, a przede wszystkim ułatwia i przyspiesza montaż. Lekkie i niewielkie arkusze oznaczają wygodniejsze dostarczanie na dach i bezpieczne przechowywanie.
  • Cięcie 3D zgodne z kształtem fali, które ukrywa łączenia poziome arkuszy, znacznie poprawiając estetykę wykończenia dachu.
  • Gotowe otwory montażowe na przetłoczeniach pionowych, które umożliwiają szybkie i szczelne spasowanie arkuszy. To nie tylko ułatwienie montażu, ale i znaczne przyspieszenie prac (dotyczy wersji z przetłoczeniem 30 mm i wyższym).
  • EASY LINK – autorskie rozwiązanie zastosowane w dachówkach kompaktowych HETA® 2.0 i ALFA® 2.0, dzięki któremu arkusze pasują do siebie jak nigdy wcześniej. Specjalne wycięcie i wyprofilowanie skrajnego przetłoczenia umożliwia idealne spasowanie arkuszy w miejscu ich styku.

HETA® to unikatowy, autorski wzór klasycznych dachówek blaszanych ciętych na wymiar.

Klasyczne dachówki blaszane ALFA® o modułach 350 lub 400 mm są cięte na wymiar, dzięki czemu idealnie dopasowują się do projektu dachu.

BAVARIA® Roof to klasyczne dachówki blaszane o pełnym charakteru wzorze.

STIGMA® to klasyczne dachówki blaszane, dopasowane do projektu dachu.

GAMMA® to nowoczesne pokrycie dachowe w formie klasycznych dachówek blaszanych ciętych na wymiar.