Prodach.com.pl

KLASYCZNE DACHÓWKI BLASZANE

DACHÓWKI DOPASOWANE DO PROJEKTU DACHU

CLASSIC SERIES to linia popularnych blaszanych pokryć dachowych, idealnie dopasowanych do projektu dachu. W jej skład wchodzą różnorodne profile dachówek, produkowanych w formie arkuszy blachy ciętej na konkretny, zamówiony wymiar.

Linia klasycznych dachówek blaszanych obejmowała produkty o ugruntowanej pozycji rynkowej: ALFA® i GAMMA®. W 2020 roku CLASSIC SERIES uzupełniły trzy całkiem nowe profile: HETA®STIGMA® oraz BAVARIA® Roof.


Najważniejsze cechy dachówek CLASSIC SERIES :

  • Cięte na zamówiony wymiar arkusze blachy są idealnie dopasowane do konkretnego projektu dachu.
  • Cięcie 3D zgodne z kształtem fali, które ukrywa łączenia poziome arkuszy, znacznie poprawiając estetykę wykończenia dachu.
  • Gotowe otwory montażowe na przetłoczeniach pionowych, które umożliwiają szybkie i szczelne spasowanie arkuszy. To nie tylko ułatwienie montażu, ale i znacznie przyspieszenie prac (dotyczy wersji z przetłoczeniem 30 mm i wyższym).
  • Dostępne we wszystkich kolorach, grubościach i rodzajach powłoki.
  • EASY LINK – autorskie rozwiązanie wprowadzone w dachówkach ALFA®, dzięki któremu arkusze pasują do siebie jak nigdy wcześniej. Specjalne wycięcie i wyprofilowanie skrajnego przetłoczenia umożliwia idealne spasowanie arkuszy w miejscu ich styku.

HETA® to unikatowy, autorski wzór klasycznych dachówek blaszanych ciętych na wymiar.

Klasyczne dachówki blaszane ALFA® o modułach 350 lub 400 mm są cięte na wymiar, dzięki czemu idealnie dopasowują się do projektu dachu.

BAVARIA® Roof to klasyczne dachówki blaszane o pełnym charakteru wzorze.

STIGMA® to klasyczne dachówki blaszane, dopasowane do projektu dachu.

GAMMA® to nowoczesne pokrycie dachowe w formie klasycznych dachówek blaszanych ciętych na wymiar.