Prodach.com.pl

GAMMA

Blachodachówka GAMMA® to nowoczesne pokrycie dachowe, które swoim kształtem jest bardzo podobne do tradycyjnych dachówek ceramicznych. Cechą szczególną płytek blaszanych GAMMA® jest ich symetryczny kształt, co sprawia, że ​​ich montaż jest bardzo łatwy; ponadto ostateczny efekt wizualny pokrycia dachowego jest wyjątkowo estetyczny dzięki precyzyjnemu sprasowaniu dachówek. 

Specyfikacja techniczna

Szerokość efektywna:1150 mm
Szerokość całkowita:1212 mm
Grubość blachy:0,5 mm
Wysokość całkowita profilu:45/50/60 mm
Wysokość przetłoczenia dla modułu 350:25/30/40 mm
Wysokość przetłoczenia dla modułu 400:25 mm
Długość arkusza:min. 1160 mm, max. 6110 mm
Waga:ok. 4,5 kg/m2
Długość zakładki przy dzieleniu arkuszy20 mm

KLASYCZNE DACHÓWKI BLASZANE GAMMA®

Symetryczny montaż

Dachówki blaszane GAMMA®  swoim wyglądem nawiązują do tradycyjnych, ceramicznych pokryć dachowych. Ich budowa umożliwia prowadzenie montażu w dowolnym kierunku (od lewej lub prawej strony).

CIĘCIE 3D I GOTOWE OTWORY MONTAŻOWE

Łączenia niewidoczne dla oczu, szybszy montaż

Dachówki blaszane GAMMA® są cięte zgodnie z kształtem fali, dzięki czemu poziome łączenia arkuszy są niewidoczne. BAVARIA Roof® z przetłoczeniem o wysokości 30 mm i 40 mm posiadają otwory montażowe na przetłoczeniach pionowych, co znacząco przyspiesza i ułatwia montaż.

Akcesoria

MEMBRANA DACHOWA WYSOKOPAROPRZEPUSZCZALNA

Membrany dachowe są stosowane jako warstwy wstępnego krycia pod pokryciami dachów pochyłych. Zapobiegają przedostawaniu się do termoizolacji i konstrukcji dachu podwiewanych tam opadów: deszczu i śniegu.

OBRÓBKI BLACHARSKIE

Gąsiory i obróbki blacharskie są nieodłącznym elementem każdego prawidłowo wykonanego pokrycia. Zabezpieczają przed podciekaniem i podwiewaniem, a jednocześnie dzięki nim dach zyskuje na estetyce.

OKNA DACHOWE

Okna dachowe – wykorzystanie oferowanych przez nas okien dachowych pozwala na zagospodarowanie poddaszy, gwarantując ich pełne doświetlenie.

KOMINEK DACHOWY

Kominek wentylacyjny – wyjątkowa konstrukcja pozwala na każde ustawienie dla nachylenia dachu w zakresie od 20 do 50 stopni zarówno w połączeniu z dachówkami blaszanymi, jak i blachami trapezowymi.

BLACHY PŁASKIE

Dostarczamy nisko i wysokoprzetworzony materiał stalowy stosowany w produkcji szerokiej gamy wyrobów. Dysponujemy linią do cięcia i rozkroju blach płaskich oraz przewijania kręgów.

SYSTEM RYNNOWY INGURI®

Zastosowanie właściwego systemu rynnowego umożliwia efektywne odprowadzanie wody z pokrycia dachowego, co ma kluczowe znaczenie dla jego trwałości i funkcjonalności. Chroni też elewację budynku przed szkodami powodowanymi przez wilgoć.

LAKIERY ZAPRAWKOWE

Lakiery zaprawkowe stosowane są do zabezpieczenia krawędzi ciętych oraz ewentualnych uszkodzeń powłoki pokrycia powstałych podczas montażu. Poza funkcją ochronną pozwalają utrzymać najwyższą estetykę pokrycia dachowego.

Powłoki i kolorystyka