Prodach.com.pl

IZI ROOF

IZI ROOF to dwumodułowa dachówka blaszana, zaprojektowana z dbałością o najdrobniejsze detale. Jej idealnie płaska powierzchnia zachwyca skromną elegancją i futurystycznym charakterem, tworząc pokrycie dachowe odpornym na upływ czasu i przemijanie trendów. Niepowtarzalna forma, łatwość i szybkość montażu, wyjątkowa trwałość, przetłoczenie typu „Z” oraz powtarzalność koloru i struktury to walory IZI ROOF, które potwierdza 55 letnia gwarancja.

Specyfikacja techniczna

Szerokość efektywna:1183 mm
Szerokość całkowita:1233 mm
Grubość blachy:0,5 mm
Wysokość całkowita profilu:38 mm
Wysokość przetłoczenia:30 mm
Długość modułu:363 (rozstaw łat 350 mm)
Powierzchnia efektywna (krycia) pojedynczego arkusza:0,828 m2

PŁASKA FORMA DACHÓWKI BLASZANEJ IZI ROOF

Ponadczasowe i efektowne pokrycie dachowe.

Na pełny obraz dachu składa się nie tylko kolor, kształt, ale także gra światła i cienia. Tworząc nasz produkt, zwróciliśmy uwagę na wszystkie te aspekty. Wszystko po to, by zaprojektować pokrycie dachowe, które łączy w sobie najwyższą estetykę, funkcjonalność i trwałość, jak również bezpieczeństwo i szybkość montażu. Jej idealnie płaska powierzchnia zachwyca skromną elegancją i futurystycznym charakterem, tworząc pokrycie dachowe odpornym na upływ czasu i przemijanie trendów.

POWTARZALNOŚĆ KOLORU

Jednolitość koloru jest podstawą estetycznego wyglądu dachu. Jest to cecha niezwykle istotna, eliminuje bowiem możliwość wystąpienia różnic w odcieniu blachodachówki wynikających z różnych dostaw materiału. Wraz z naszymi dostawcami gwarantujemy powtarzalność koloru i struktury oraz odporność na promieniowanie UV.

WYSOKIE PRZETŁOCZENIE TYPU „Z”

Chronione prawnie innowacyjne przetłoczenie typu „Z” to korzyści ekonomiczne, montażowe i estetyczne.

Przełomowa technologia profilowania z wykorzystaniem przetłoczenia typu „Z” powoduje powstawanie głębokich cieni pomiędzy modułami. Dzięki temu pokrycie w każdych warunkach oświetleniowych prezentuje jedyną w swoim rodzaju, dynamiczną formę. Cień przetłoczenia nie tylko kształtuje plastyczny obraz dachówki, ale przede wszystkim sprawia, że mniej widoczne stają się wkręty oraz łączenia poziome pomiędzy arkuszami.

TECHNOLOGIA IZI ROOF ANTI-WAVE

Rozwiązanie technologiczne minimalizujące naprężenia i falowanie płaskiej powierzchni.

ANTI-WAVE to system precyzyjnie ukształtowanych zagłębień montażowych w optymalnych do instalacji mocowań punktach arkusza. Podstawowe korzyści wynikające z zastosowania tego rozwiązania to: wyznaczenie optymalnych miejsc instalacji mocowań, redukcja naprężenia i falowania płaskiej powierzchni, brak konieczności heblowania łat do spadu dachu, zagłębienia zmniejszają widoczność mocowań, ukształtowanie zagłębień ułatwia odprowadzanie wilgoci z punktów montażu.

EASY LINK

Autorskie rozwiązanie dzięki któremu arkusze pasują do siebie jak nigdy wcześniej.

W celu uniknięcia efektu wypychania nakładających się blach w miejscu łączenia czterech arkuszy, w dachówkach modułowych IZI ROOF zastosowano wycięcie rogu dolnego przetłoczenia. Pozwala to uniknąć nałożenia trzech warstw blach w punkcie łączenia i sprawia, że powierzchnia pokrycia pozostaje idealnie płaska. Dodatkowo specjalnie ukształtowany profil skrajnych przetłoczeń umożliwia idealne spasowanie arkuszy, bez widocznych łączeń wzdłużnych.

MODUŁOWOŚĆ

Dzięki specjalnemu profilowaniu blachodachówka modułowa tworzy efektowne pokrycie, a dzięki kompaktowym wymiarom są lekkie, łatwiejsze w transporcie na dach i montażu. Wycięcie i profilowanie skrajnego przetłoczenia pozwala na idealne dopasowanie arkuszy i eliminuje efekt ich wypychania.

DEDYKOWANY SYSTEM AKCESORIÓW IZI

Idealnie dopasowany, funkcjonalny i kompletny system dachowy.

Zastosowane w IZI ROOF dedykowane wkręty typu TORX gwarantują mniejszą widoczność łączników i w rezultacie wyższą estetykę pokrycia.

Akcesoria

KOMINEK DACHOWY IZI

Elementem wyjściowym systemu wentylacyjnego, są montowane na połaci dachowej kominki wentylacyjne. Jednak aby osiągnąć maksimum korzyści z zastosowania kominka, należy zastosować produkt specjalnie zaprojektowany dla danego typu pokrycia.

KOMUNIKACJA DACHOWA IZI

Komunikacja dachowa to elementy wyposażenia dachu, których instalacja umożliwia bezpieczne dotarcie do kominów, wywietrzników i anten. 

UNIWERSALNA OBRÓBKA WENTYLACYJNA

Zapewnienie prawidłowej wentylacji dachu ma kluczowe znaczenie dla pełnej funkcjonalności pokrycia dachowego. Zapobiega gromadzeniu się na dolnej części arkusza skroplin, które niestety mają negatywny wpływ zarówno na więźbę dachową jak i samo pokrycie dachowe.

Powłoki i kolorystyka