Prodach.com.pl

KASETONY ELEWACYJNE SKRIN

Kasetony elewacyjne to produkty, które dzięki swej uniwersalności znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle budowlanym. Sprawdzają się jako pokrycie elewacyjne zarówno dla nowych budynków jak i modernizowanych. Mogą być wykorzystane do obudowy najmniejszych zabudowań takich jak garaże, wiaty czy domki jednorodzinne, po wielkopowierzchniowe fasady obiektów biurowych, handlowych, użyteczności publicznej czy domów wielorodzinnych.

Specyfikacja techniczna

Szerokość A1 min/max – montaż poziomy:300/3000 mm
Wysokość B1 min/max – montaż poziomy:300/800 mm
Szerokość A1 min/max – montaż pionowy:300/3000 mm
Wysokość B1 min/max – montaż pionowy:300/1000 mm
Grubość C1:30 mm
Szerokość fugi – FH poziomej/FV pionowej:25/25 mm
Otwory montażowe:owalne 6×15 mm, okrągłe Ø 9 mm
Otwory wentylacyjne:owalne 6×15 mm
Grubość blachy:1,25 mm
Powłoki i kolorystyka:wg. indywidualnych potrzeb klienta
Łącznik:ukryty/widoczny
Sposób montażu:poziomy/pionowy

Kasetony elewacyjne to produkty, które dzięki swej uniwersalności znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle budowlanym. Sprawdzają się jako pokrycie elewacyjne zarówno dla nowych budynków jak i modernizowanych. Mogą być wykorzystane do obudowy najmniejszych zabudowań takich jak garaże, wiaty czy domki jednorodzinne, po wielkopowierzchniowe fasady obiektów biurowych, handlowych, użyteczności publicznej czy domów wielorodzinnych.

Kasetony można montować zarówno poziomo jak i pionowo. Zgodnie z oczekiwaniami klienta stosowane są różne powłoki zabezpieczające kasetony uwzględniające klasę korozyjności stali. Kolor wskazany przez klienta nie jest dla nas problemem. Mamy opracowane systemowe rozwiązania takie jak narożniki, elementy w kształcie trapezu itp., a które są wymagane przez architektów w projekcie budowlanym. Na potrzeby klienta możemy wykonać elementy niestandardowe.

Oferujemy pomoc w każdym procesie inwestycyjnym: od etapu projektowania po etap realizacji, odbioru obiektu oraz w okresie jego eksploatacji.

Zastosowanie kasetonów elewacyjnych SKRIN® pozwala na estetyczne i trwałe wykończenie elewacji. Mogą one zostać użyte na całym budynku bądź na wybranych reprezentacyjnych fragmentach, takich jak elewacje frontowe czy części biurowe obiektów. Wyróżnienie formą i materiałami wykończeniowymi części elewacyjnych obiektu, jest częstym rozwiązaniem w nowoczesnym budownictwie. W takich projektach kasetony elewacyjne, dzięki szerokiej palecie kolorów i elastyczności wymiarów, są idealnym wyborem. W celu zachowania wysokiej estetyki i funkcjonalności elewacji, dostarczamy narożniki systemowe i indywidualnie produkowane obróbki.

Zaletą ścian osłonowych zbudowanych z wykorzystaniem kasetonów elewacyjnych SKRIN® jest szybki i mało skomplikowany montaż. Mogą one zostać zastosowane na dowolnej ścianie, ponieważ powieszone są na podkonstrukcji, którą stanowi ruszt stalowy wykonany z kształtowników Omega 30/90. Kasetony SKRIN® są na nich montowane przez otwory fasolkowe umożliwiające kompensację naprężeń. Ponieważ podstawę do łączenia kasetonów w pionie, są wykonane z tego samego koloru co kasetony, dając efekt jednolitej powierzchni. W celu dodatkowego usztywnienia stosuje kasetonów w poziomie odbywa się na zasadzie zamka dzięki górnym i dolnym krawędziom kasetonów.

Powłoki i kolorystyka