Prodach.com.pl

BLACHA TRAPEZOWA T-18 ECO

BLACHA TRAPEZOWA T-18 ECO

Blacha trapezowa T-18 ECO ma bardzo szerokie zastosowanie. Duża dostępność kolorów oraz powłok w tym drewnopodobnych, sprawia, że produkt ten szczególnie dobrze sprawdza się w formie ogrodzeń, elewacji, pokryć budynków gospodarczych, sufitów, wiat oraz hal magazynowych. Możliwość dostosowania wymiaru arkusza do projektu minimalizuje odpady i wpływa na ekonomię wykonania.

Zastosowanie blachy trapezowej T-18 Eco:

  • ogrodzenia

  • elewacje

  • podbitki

  • pokrycia budynków gospodarczych

  • maskownice zniszczonych elementów elewacji

  • wiaty

  • garaże

  • hale magaznowe i produkcyjne

Specyfikacja techniczna

Szerokość efektywna:1125 mm
Szerokość całkowita:~1173 mm
Max. zalecana długość arkusza:12 000 mm
Grubość blachy:0,50-1,00 mm
Wysokość profilu:17 mm

Akcesoria

OBRÓBKI BLACHARSKIE

Gąsiory i obróbki blacharskie są nieodłącznym elementem każdego prawidłowo wykonanego pokrycia. Zabezpieczają przed podciekaniem i podwiewaniem, a jednocześnie dzięki nim dach zyskuje na estetyce.

OKNA DACHOWE

Okna dachowe – wykorzystanie oferowanych przez nas okien dachowych pozwala na zagospodarowanie poddaszy, gwarantując ich pełne doświetlenie.

TAŚMA KALENICOWA

Taśma kalenicowa stosowana jest do uszczelniania gąsiorów wentylowanych pokryć dachów skośnych leżących na łatach i kontrłatach. Mocuje się ją na kalenicach oraz narożach, pod gąsiorami, na ułożone już pokrycia. Taśma zapewnia dobre warunki wentylacji połaci i zabezpiecza przed wnikaniem wody (śniegu, deszczu), oraz pyłu i kurzu pod pokrycie.

KOMUNIKACJA DACHOWA

Zaprojektowany dla profilowanych pokryć dachowych, wykonany ze stali ocynkowanej i malowanej proszkowo. Zapewnia łatwy i bezpieczny dostęp do kominów, anten i innych elementów wymagających przeglądów lub konserwacji.

BLACHY PŁASKIE

Dostarczamy nisko i wysokoprzetworzony materiał stalowy stosowany w produkcji szerokiej gamy wyrobów. Dysponujemy linią do cięcia i rozkroju blach płaskich oraz przewijania kręgów.

SYSTEM RYNNOWY INGURI®

Zastosowanie właściwego systemu rynnowego umożliwia efektywne odprowadzanie wody z pokrycia dachowego, co ma kluczowe znaczenie dla jego trwałości i funkcjonalności. Chroni też elewację budynku przed szkodami powodowanymi przez wilgoć.

Powłoki i kolorystyka