Prodach.com.pl

BLACHA TRAPEZOWA T-35 ECO

BLACHA TRAPEZOWA T-35 ECO

Blacha trapezowa T-35 ECO dzięki swojemu szerokiemu zastosowaniu jest produktem popularnym w budownictwie inwestycyjnym, szczególnie do obudowy ścian. Możliwość dostosowania wymiaru arkusza do projektu minimalizuje odpady i wpływa na ekonomię wykonania.

Zastosowanie blachy trapezowej T-35 Eco:

  • projekty stacji benzynowych

  • obudowa silosów

  • obudowa kotłów ciepłowniczych

  • elewacje

  • zadaszenia

  • hale magazynowe i produkcyjne

Specyfikacja techniczna

Szerokość efektywna:1080 mm
Szerokość całkowita:~1120 mm
Max. zalecana długość arkusza:12 000 mm
Grubość blachy:0,5-1,0 mm
Wysokość profilu:34 mm

Akcesoria

MEMBRANA DACHOWA WYSOKOPAROPRZEPUSZCZALNA

Membrany dachowe są stosowane jako warstwy wstępnego krycia pod pokryciami dachów pochyłych. Zapobiegają przedostawaniu się do termoizolacji i konstrukcji dachu podwiewanych tam opadów: deszczu i śniegu.

SYSTEMY MOCOWAŃ

To akcesoria, którym stawiamy szczególnie wysokie wymagania, ponieważ stanowią integralną część pokrycia dachu.

OBRÓBKI BLACHARSKIE

Gąsiory i obróbki blacharskie są nieodłącznym elementem każdego prawidłowo wykonanego pokrycia. Zabezpieczają przed podciekaniem i podwiewaniem, a jednocześnie dzięki nim dach zyskuje na estetyce.

SYSTEM RYNNOWY INGURI®

Zastosowanie właściwego systemu rynnowego umożliwia efektywne odprowadzanie wody z pokrycia dachowego, co ma kluczowe znaczenie dla jego trwałości i funkcjonalności. Chroni też elewację budynku przed szkodami powodowanymi przez wilgoć.

LAKIERY ZAPRAWKOWE

Lakiery zaprawkowe stosowane są do zabezpieczenia krawędzi ciętych oraz ewentualnych uszkodzeń powłoki pokrycia powstałych podczas montażu. Poza funkcją ochronną pozwalają utrzymać najwyższą estetykę pokrycia dachowego.

Powłoki i kolorystyka