Prodach.com.pl

BLACHA TRAPEZOWA T-55

BLACHA TRAPEZOWA T-55

Blacha trapezowa T-55 jest produktem dedykowanym budownictwu przemysłowemu. Profil trapezu doskonale sprawdza się w inwestycjach np. o charakterze sportowym- hale sportowe i baseny, a także halach produkcyjnych i budynkach użyteczności publicznej. Możliwość dostosowania wymiaru arkusza do projektu minimalizuje odpady i wpływa na ekonomię wykonania.

Zastosowanie blachy trapezowej T-55 :

  • pokrycie dachów wielkopowierzchniowych, zarówno izolowanych jak i na zadaszenia zimne

  • odbudowy hal magazynowych, obiektów hodowlanych i rolniczych, a także użyteczności publicznej jak baseny czy galerie handlowe

  • jako blacha konstrukcyjna oraz na sufity i szalunki zalewane betonem

Specyfikacja techniczna

Szerokość efektywna:1020 mm
Szerokość całkowita:~1054 mm
Max. zalecana długość arkusza:12 000 mm
Grubość blachy:0,5-1,0 mm
Wysokość profilu:53 mm

Akcesoria

MEMBRANA DACHOWA WYSOKOPAROPRZEPUSZCZALNA

Membrany dachowe są stosowane jako warstwy wstępnego krycia pod pokryciami dachów pochyłych. Zapobiegają przedostawaniu się do termoizolacji i konstrukcji dachu podwiewanych tam opadów: deszczu i śniegu.

SYSTEMY MOCOWAŃ

To akcesoria, którym stawiamy szczególnie wysokie wymagania, ponieważ stanowią integralną część pokrycia dachu.

OBRÓBKI BLACHARSKIE

Gąsiory i obróbki blacharskie są nieodłącznym elementem każdego prawidłowo wykonanego pokrycia. Zabezpieczają przed podciekaniem i podwiewaniem, a jednocześnie dzięki nim dach zyskuje na estetyce.

SYSTEM RYNNOWY INGURI®

Zastosowanie właściwego systemu rynnowego umożliwia efektywne odprowadzanie wody z pokrycia dachowego, co ma kluczowe znaczenie dla jego trwałości i funkcjonalności. Chroni też elewację budynku przed szkodami powodowanymi przez wilgoć.

LAKIERY ZAPRAWKOWE

Lakiery zaprawkowe stosowane są do zabezpieczenia krawędzi ciętych oraz ewentualnych uszkodzeń powłoki pokrycia powstałych podczas montażu. Poza funkcją ochronną pozwalają utrzymać najwyższą estetykę pokrycia dachowego.

Powłoki i kolorystyka