Prodach.com.pl

BLACHA TRAPEZOWA T-7​

BLACHA TRAPEZOWA T-7

Blacha trapezowa T-7 ma bardzo szerokie zastosowanie. Duża dostępność kolorów oraz powłok w tym drewnopodobnych, sprawia, że produkt ten szczególnie dobrze sprawdza się w formie parkanów, podbitek czy wiat przydomowych ale jest ich mocnym akcentem wizualnym. Możliwość dostosowania wymiaru arkusza do projektu minimalizuje odpady i wpływa na ekonomię wykonania.

Zastosowanie blachy trapezowej T-7:

  • bramy garażowe
  • podbitki
  • ogrodzenia
  • maskownice zniszczonych elementów elewacji
  • wiaty
  • garaże

Specyfikacja techniczna

Szerokość efektywna:1177 mm
Szerokość całkowita:~1210 mm
Max. zalecana długość arkusza:6000 mm
Grubość blachy:0,5-1,0 mm
Wysokość profilu:7 mm

Akcesoria

MEMBRANA DACHOWA WYSOKOPAROPRZEPUSZCZALNA

Membrany dachowe są stosowane jako warstwy wstępnego krycia pod pokryciami dachów pochyłych. Zapobiegają przedostawaniu się do termoizolacji i konstrukcji dachu podwiewanych tam opadów: deszczu i śniegu.

SYSTEMY MOCOWAŃ

To akcesoria, którym stawiamy szczególnie wysokie wymagania, ponieważ stanowią integralną część pokrycia dachu.

OBRÓBKI BLACHARSKIE

Gąsiory i obróbki blacharskie są nieodłącznym elementem każdego prawidłowo wykonanego pokrycia. Zabezpieczają przed podciekaniem i podwiewaniem, a jednocześnie dzięki nim dach zyskuje na estetyce.

KOMINEK DACHOWY

Kominek wentylacyjny – wyjątkowa konstrukcja pozwala na każde ustawienie dla nachylenia dachu w zakresie od 20 do 50 stopni zarówno w połączeniu z dachówkami blaszanymi, jak i blachami trapezowymi.

BLACHY PŁASKIE

Dostarczamy nisko i wysokoprzetworzony materiał stalowy stosowany w produkcji szerokiej gamy wyrobów. Dysponujemy linią do cięcia i rozkroju blach płaskich oraz przewijania kręgów.

SYSTEM RYNNOWY INGURI®

Zastosowanie właściwego systemu rynnowego umożliwia efektywne odprowadzanie wody z pokrycia dachowego, co ma kluczowe znaczenie dla jego trwałości i funkcjonalności. Chroni też elewację budynku przed szkodami powodowanymi przez wilgoć.

Powłoki i kolorystyka