Prodach.com.pl

ZET LOOK

ZET LOOK to dwumodułowa dachówka blaszana, którą cechuje niespotykana dotąd precyzja wykonania każdego elementu. Zastosowanie unikalnych technologii, takich jak przetłoczenie typu „Z”, gwarantuje trwałość pokrycia dachowego na długie lata.

Specyfikacja techniczna

Szerokość efektywna:1150 mm
Szerokość całkowita:~1212 mm
Grubość blachy:0,5 mm
Wysokość całkowita profilu:50 mm
Wysokość przetłoczenia:30 mm
Długość modułu:363 (rozstaw łat 350 mm)
Powierzchnia efektywna (krycia) pojedynczego arkusza:0,805 m2

ZET LOOK 

Montaż pozbawiony widocznych elementów mocujących.

Modułowe dachówki blaszane ZET LOOK nie posiadają widocznych na powierzchni dachu wkrętów, dzięki czemu harmonii nie zakłóca żaden element mocujący ani otwór montażowy. System montażu, zaprojektowany wspólnie z mistrzami dekarstwa, mimo technologicznego zaawansowania jest bardzo prosty. 

DACHÓWKA MODUŁOWA ZET LOOK

Niczym tradycyjna dachówka ceramiczna

Dachówki modułowe ZET LOOK cechuje niedostępna wcześniej precyzja wykonania każdego elementu systemu dachowego dzięki zrobotyzowanej, automatycznej linii produkcyjnej oraz nieosiągalna dla zwykłych modułówek ochrona krawędzi ciętych przed korozją dzięki autorskiemu, chronionemu prawnie przetłoczeniu typu „Z”.

PRZETŁOCZENIE TYPU „Z”

Redukcja zużycia wkrętów i niewidoczne łączenia arkuszy

Przetłoczenie typu „Z” działa na zasadzie zamka, eliminując konieczność zszywania arkuszy w tym miejscu, co skutkuje oszczędnością materiałów. Przełomowa technologia profilowania wpływa również na estetykę i wygląd dachu, powodując powstawanie głębokich cieni, które maskują wkręty.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Dzięki gwarantowanej powtarzalności koloru i struktury nie należy się obawiać o końcowy wygląd dachu. Profesjonalne pakowanie i zabezpieczanie produktu redukuje ryzyko powstawania uszkodzeń podczas transportu, załadunku i rozładunku.

POWTARZALNOŚĆ KOLORU

Jednolitość koloru jest podstawą estetycznego wyglądu dachu. Jest to cecha niezwykle istotna, eliminuje bowiem możliwość wystąpienia różnic w odcieniu blachodachówki wynikających z różnych dostaw materiału. Wraz z naszymi dostawcami gwarantujemy powtarzalność koloru i struktury oraz odporność na promieniowanie UV.

Akcesoria

MEMBRANA DACHOWA WYSOKOPAROPRZEPUSZCZALNA

Membrany dachowe są stosowane jako warstwy wstępnego krycia pod pokryciami dachów pochyłych. Zapobiegają przedostawaniu się do termoizolacji i konstrukcji dachu podwiewanych tam opadów: deszczu i śniegu.

SYSTEMY MOCOWAŃ

To akcesoria, którym stawiamy szczególnie wysokie wymagania, ponieważ stanowią integralną część pokrycia dachu.

OBRÓBKI BLACHARSKIE

Gąsiory i obróbki blacharskie są nieodłącznym elementem każdego prawidłowo wykonanego pokrycia. Zabezpieczają przed podciekaniem i podwiewaniem, a jednocześnie dzięki nim dach zyskuje na estetyce.

SILIKONY

Silikiony dekarskie to specjalna masa silikonowa przeznaczona do wykonywania elastycznych uszczelnień połączeń blach, obróbek, rynien itp.

OKNA DACHOWE

Okna dachowe – wykorzystanie oferowanych przez nas okien dachowych pozwala na zagospodarowanie poddaszy, gwarantując ich pełne doświetlenie.

TAŚMA KALENICOWA

Taśma kalenicowa stosowana jest do uszczelniania gąsiorów wentylowanych pokryć dachów skośnych leżących na łatach i kontrłatach. Mocuje się ją na kalenicach oraz narożach, pod gąsiorami, na ułożone już pokrycia. Taśma zapewnia dobre warunki wentylacji połaci i zabezpiecza przed wnikaniem wody (śniegu, deszczu), oraz pyłu i kurzu pod pokrycie.

BLACHY PŁASKIE

Dostarczamy nisko i wysokoprzetworzony materiał stalowy stosowany w produkcji szerokiej gamy wyrobów. Dysponujemy linią do cięcia i rozkroju blach płaskich oraz przewijania kręgów.

SYSTEM RYNNOWY INGURI®

Zastosowanie właściwego systemu rynnowego umożliwia efektywne odprowadzanie wody z pokrycia dachowego, co ma kluczowe znaczenie dla jego trwałości i funkcjonalności. Chroni też elewację budynku przed szkodami powodowanymi przez wilgoć.

LAKIERY ZAPRAWKOWE

Lakiery zaprawkowe stosowane są do zabezpieczenia krawędzi ciętych oraz ewentualnych uszkodzeń powłoki pokrycia powstałych podczas montażu. Poza funkcją ochronną pozwalają utrzymać najwyższą estetykę pokrycia dachowego.

Powłoki i kolorystyka