Prodach.com.pl

BLACHA TRAPEZOWA T-50

BLACHA TRAPEZOWA T-50

Blacha trapezowa T-50 jest produktem dedykowanym budownictwu przemysłowemu. Profil trapezu doskonale sprawdza się w inwestycjach np. o charakterze sportowym- hale sportowe i baseny, a także halach produkcyjnych i budynkach użyteczności publicznej. Możliwość dostosowania wymiaru arkusza do projektu minimalizuje odpady i wpływa na ekonomię wykonania.

Zastosowanie blachy trapezowej T-50 :

  • pokrycie dachów wielko- i małopowierzchniowych, zarówno izolowanych jak i na zadaszenia zimne

  • odbudowy hal magazynowych, obiektów hodowlanych i rolniczych, a także użyteczności publicznej jak baseny czy galerie handlowe

Specyfikacja techniczna

Szerokość efektywna:1055 mm
Szerokość całkowita:~1100 mm
Max. zalecana długość arkusza:12 000 mm
Grubość blachy:0,5-1,0 mm
Wysokość profilu:47 mm

Akcesoria

MEMBRANA DACHOWA WYSOKOPAROPRZEPUSZCZALNA

Membrany dachowe są stosowane jako warstwy wstępnego krycia pod pokryciami dachów pochyłych. Zapobiegają przedostawaniu się do termoizolacji i konstrukcji dachu podwiewanych tam opadów: deszczu i śniegu.

SYSTEMY MOCOWAŃ

To akcesoria, którym stawiamy szczególnie wysokie wymagania, ponieważ stanowią integralną część pokrycia dachu.

OBRÓBKI BLACHARSKIE

Gąsiory i obróbki blacharskie są nieodłącznym elementem każdego prawidłowo wykonanego pokrycia. Zabezpieczają przed podciekaniem i podwiewaniem, a jednocześnie dzięki nim dach zyskuje na estetyce.

ŚWIETLIKI

Płyty faliste i trapezowe z PCV, należące do tzw. termoplastów.

BLACHY PŁASKIE

Dostarczamy nisko i wysokoprzetworzony materiał stalowy stosowany w produkcji szerokiej gamy wyrobów. Dysponujemy linią do cięcia i rozkroju blach płaskich oraz przewijania kręgów.

SYSTEM RYNNOWY INGURI®

Zastosowanie właściwego systemu rynnowego umożliwia efektywne odprowadzanie wody z pokrycia dachowego, co ma kluczowe znaczenie dla jego trwałości i funkcjonalności. Chroni też elewację budynku przed szkodami powodowanymi przez wilgoć.

Powłoki i kolorystyka